0.375X1.5FLT6061T6511-2 3/8" X 1
0.50X3.0FLT6061T6511-1 1/2" X 3"
SAFETY LOCK WIRE .032"X12" 1=1F
RES SMD 511 OHM 1% 1/16W 0402
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 40W
PRECISION FLEXIBLE SHAFT COUPLIN
1.0X4.0FLT6061T6511-8 1" X 4" AL