0.50X2.0FLT6061T6511-10
Description
0.50X2.0FLT6061T6511-10 1/2" X 2
DataSheet
0.50X2.0FLT6061T6511-10 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:10.000" L x 2.000" W x 0.500" H (254.00mm x 50.80mm x 12.70mm)