0.50RD304SS-24
Description
1/2" DIAMETER, 304 STAINLESS STE
DataSheet
0.50RD304SS-24 PDF
Part Status:Active
Type:Stainless Round Rod
Specifications:0.500" Dia x 24.000" L (12.70mm x 609.60mm)