0.50SQR304SS-24
Description
1/2" X 1/2" STAINLESS STEEL SQUA
DataSheet
0.50SQR304SS-24 PDF
Part Status:Active
Type:Stainless Square Bar
Specifications:24.000" L x 0.500" W x 0.500" H (609.60mm x 12.70mm x 12.70mm)