0.25X0.5FLT6061T6511-24
Description
1/4X1/2 6061 ALUMINUM FLT 24"L
DataSheet
0.25X0.5FLT6061T6511-24 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:24.000" L x 0.500" W x 0.250" H (609.60mm x 12.70mm x 6.35mm)