
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PA4301.XXXNLT |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 12 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 1.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 80.6mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4000 |
Current price of PA4301.123NLT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1UH 17A 2.1 MOHM SMD
FIXED IND 270UH 100MA 12.72 OHM
FIXED IND 8.2NH 700MA 100 MOHM
FIXED IND 12UH 1.5A 80.6 MOHM
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
DC DC CONVERTER 15V 2W
CONN FAKRA JACK STR 75 OHM CRIMP