
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQW15 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 17 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 1 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 126mOhm Max |
| Q @ Freq: | 30 @ 250MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 5GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 |
Current price of LQW15AN17NJ80D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 100NH 8.1A 5.5 MOHM
FIXED IND 100UH 300MA 480MOHM SM
FIXED IND 12NH 600MA 150 MOHM
FIXED IND 17NH 1A 126 MOHM SMD
XTAL OSC TCXO 30.7200MHZ
PRESSURE MODULE 0 TO 5000
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER