
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MLG-P |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Multilayer |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 9.1 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 250 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 900mOhm Max |
| Q @ Freq: | 14 @ 500MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 4GHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 500 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0201 (0603 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0201 (0603 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.013" (0.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 15000 | ||
| 30000 | ||
| 75000 | ||
| 105000 |
Current price of MLG0603P9N1JTD25 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 270UH 92MA 12 OHM SMD
FIXED IND 470NH 500MA 420 MOHM
FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM
FIXED IND 9.1NH 250MA 900 MOHM
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
DC DC CONVERTER 24V 150W
MINI MEGAPAC