
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | WE-HCM |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Manganese Zinc Ferrite (MnZn) |
| Inductance: | 25 nH |
| Tolerance: | ±15% |
| Current Rating (Amps): | 27 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 0.27mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 180MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.189" L x 0.122" W (4.80mm x 3.10mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 744340300025 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.8NH 180MA 1.3 OHM
FIXED IND 12UH 277MA 2.1 OHM SMD
FIXED IND 15UH 5MA 700 MOHM SMD
FIXED IND 25NH 27A 0.27 MOHM SMD
CONN HEADER VERT 18POS 2.54MM
FIXED IND 680UH 180MA 10.2 OHM
CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.438"