
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LK |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Multilayer |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 15 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 5 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 700mOhm Max |
| Q @ Freq: | 30 @ 1MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 19MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.057" (1.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 | ||
| 4000 | ||
| 6000 | ||
| 10000 | ||
| 50000 | ||
| 100000 |
Current price of LK2125150M-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 220NH 50A 0.61 MOHM
FIXED IND 22UH 2.8A 51.6 MOHM
FIXED IND 3.3UH 9.2A 17.7 MOHM
RES ARRAY 10 RES 4.7K OHM 11SIP
FIXED IND 15UH 5MA 700 MOHM SMD
FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
SENSOR PROX INDUCT 1.5MM CYL 2M