
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASPI-1306S |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 33 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 2.8 A |
| Current - Saturation (Isat): | 5A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 75mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 5MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.300" (7.62mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 | ||
| 500 | ||
| 750 | ||
| 1250 | ||
| 2500 | ||
| 6250 | ||
| 12500 |
Current price of ASPI-1306S-330M-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 820UH 72MA 13.5 OHM
FIXED IND 39UH 600MA 810 MOHM
FIXED IND 22UH 870MA 390 MOHM
FIXED IND 33UH 2.8A 75 MOHM SMD
TERM BLOCK HDR 24POS VERT 5MM
AC/DC WALL MNT ADAPTER 3.3V 9.9W
CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP