
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | NLCV-EF |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 47 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 180 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 2.132Ohm Max |
| Q @ Freq: | 15 @ 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 14MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2.52 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Supplier Device Package: | 1210 |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.094" (2.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 | ||
| 4000 | ||
| 6000 | ||
| 10000 | ||
| 50000 | ||
| 100000 |
Current price of NLCV32T-470K-EF is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 10UH 630MA 290 MOHM
FIXED IND 19NH 480MA 0.200
FIXED IND 47NH 53A 0.31 MOHM SMD
FIXED IND 47UH 180MA 2.132 OHM
CONN HEADER SMD 6POS 1MM
DC DC CONVERTER 5.8V 75W
CNTRL LIQ LEV 110/220VAC DINRAIL