
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SPM |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Not For New Designs |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Metal |
| Inductance: | 1 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 3.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | 5.1A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 52.9mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 | ||
| 4000 | ||
| 6000 | ||
| 10000 |
Current price of SPM3015T-1R0M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1NH 1.8A 20 MOHM SMD
FIXED IND 15NH 650MA 130 MOHM
FIXED IND 680NH 190MA 2.05 OHM
FIXED IND 1UH 3.5A 52.9 MOHM SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 19PF SMD
CONN RCPT 64POS 0.079 GOLD SMD