
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PA4342.XXXANLT |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 220 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 33 A |
| Current - Saturation (Isat): | 60A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 0.83mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.157" (4.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of PA4342.221ANLT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 82UH 70MA 10 OHM SMD
FIXED IND 10UH 1.3A 41 MOHM TH
FIXED IND 0.18UH 250MA 0.3
FIXED IND 220NH 33A 0.83 MOHM
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
CONN RCA JACK MONO 3.2MM PCB
EVAL BOARD FOR BFU730F