
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | IHLP-5050CE-01 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 680 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 28 A |
| Current - Saturation (Isat): | 49A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 2.5mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.138" (3.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 | ||
| 5000 |
Current price of IHLP5050CEERR68M01 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.8UH 1.95A 48 MOHM
FIXED IND 68UH 820MA 340MOHM SMD
FIXED IND 210NH 280MA 1.98 OHM
FIXED IND 470UH 600MA 2.02 OHM
FIXED IND 680NH 28A 2.5 MOHM SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
UPS 120V 1.5KVA/900W 6 OUTLETS