
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQH3 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 22 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 540 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 570mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 480mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 10MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1212 (3030 Metric) |
| Supplier Device Package: | 1212 (3030 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 | ||
| 4000 | ||
| 6000 | ||
| 10000 | ||
| 50000 |
Current price of LQH3NPN220MMEL is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 620NH 290MA 1.75 OHM
FIXED IND 10UH 1.8A 120 MOHM SMD
FIXED IND 1MH 300MA 3.3 OHM SMD
FIXED IND 22UH 540MA 480 MOHM
NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
ULTRASONIC SENSR 4-20SC-MAXSONAR
DC DC CONVERTER 15V 200W