
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASPI-6045S |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 10 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 2.45 A |
| Current - Saturation (Isat): | 3.2A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 48mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 15MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.177" (4.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1500 | ||
| 3000 | ||
| 7500 | ||
| 10500 | ||
| 37500 |
Current price of ASPI-6045S-100M-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 560NH 8.5A 8.4 MOHM
FIXED IND 820UH 1.4A 370 MOHM TH
FIXED IND 11NH 220MA 850 MOHM
FIXED IND 10UH 2.45A 48 MOHM SMD
XTAL OSC VCTCXO 10.0000MHZ
TEST LEAD BANANA TO GATOR 36"
CRIMP INSERT 12PIN MALE