
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HK, Q Type |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Multilayer |
| Material - Core: | Ceramic |
| Inductance: | 11 nH |
| Tolerance: | ±3% |
| Current Rating (Amps): | 220 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 850mOhm Max |
| Q @ Freq: | 20 @ 500MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 3GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 500 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0201 (0603 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0201 (0603 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.013" (0.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 15000 | ||
| 30000 | ||
| 75000 | ||
| 105000 |
Current price of HKQ0603W11NH-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 4.7UH 8.5A 12 MOHM SMD
FIXED IND 560NH 619MA 500 MOHM
FIXED IND 4.7UH 1.7A 90 MOHM SMD
FIXED IND 11NH 220MA 850 MOHM
XTAL OSC XO 130.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS