
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PM4345.XXXNLT |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 10 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 2.3 A |
| Current - Saturation (Isat): | 3.4A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 199mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.236" L x 0.213" W (6.00mm x 5.40mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of PM4345.103NLT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 680NH 400MA 1.55OHM SM
FIXED IND 560NH 460MA 1.34 OHM
FIXED IND 120UH 1.12A 283 MOHM
FIXED IND 10UH 2.3A 199MOHM SMD
FIXED IND 2.7NH 910MA 30 MOHM
DC DC CONVERTER 5V
IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR