
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CW105550A |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ceramic |
| Inductance: | 30 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 400 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 300mOhm Max |
| Q @ Freq: | 25 @ 250MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 2.35GHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 250 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0402 |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CW105550A-30NJ is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 68NH 50MA 3.5 OHM SMD
FIXED IND 18UH 1.5A 70 MOHM SMD
FIXED IND 330UH 700MA 750 MOHM
FIXED IND 30NH 400MA 300MOHM SMD
DC DC CONVERTER 5V 5W
FIXED IND 4.7UH 880MA 560 MOHM
FIXED IND 3.3UH 0.1MA 10 OHM SMD