
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HRSPD127 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 1 mH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 550 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 550mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.86Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test: | 10 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.475" L x 0.475" W (12.07mm x 12.07mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.355" (9.02mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of HRSPD127-105M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 100UH 1.02A 350 MOHM
FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD
FIXED IND 120NH 630MA 200 MOHM
FIXED IND 1MH 550MA 1.86OHM SMD
SOLDER PASTE NO CLEAN 63SN/37PB
DC DC CONVERTER -3000V 500MW
24V 6A 18-36VIN 8TH NEG ENB W/BA