
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQP03 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Thick Film |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 3.5 nH |
| Tolerance: | ±0.1nH |
| Current Rating (Amps): | 450 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 250mOhm Max |
| Q @ Freq: | 14 @ 500MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 7GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 500 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0201 (0603 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0201 (0603 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.013" (0.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 15000 | ||
| 30000 | ||
| 75000 | ||
| 105000 |
Current price of LQP03TN3N5B02D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 560NH 13.9A 9.54 MOHM
FIXED IND 2.7NH 1.8A 50 MOHM SMD
FIXED IND 470NH 65A 0.95 MOHM
FIXED IND 3.5NH 450MA 250 MOHM
CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
2.2A 250V 2.000 OHM N-CHANNEL