
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LMLP |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Iron Powder |
| Inductance: | 220 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 21 A |
| Current - Saturation (Isat): | 34A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 3.2mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.094" (2.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of LMLP07B7MR22DTAS is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 330NH 604MA 550 MOHM
FIXED IND 16NH 850MA 130MOHM SMD
FIXED IND 220NH 11A 7.5 MOHM SMD
FIXED IND 220NH 21A 3.2MOHM SMD
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
TUBULAR HANDLE, ALUMINUM
EXT O= .375,L= 1.50,W= .041