
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQH43 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 33 µH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 270 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.2Ohm Max |
| Q @ Freq: | 35 @ 1MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 12MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Supplier Device Package: | 1812 (4532 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.110" (2.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of LQH43NN330J03L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 22UH 870MA 390 MOHM
FIXED IND 1UH 7.9A 10MOHM SMD
FIXED IND 1.3NH 600MA 150 MOHM
FIXED IND 33UH 270MA 1.2 OHM SMD
CRYSTAL 14.7457MHZ 8PF SMD
DC DC CONVERTER 24V 4W
DC DC CONVERTER 9V 250MW