
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ceramic |
| Inductance: | 120 nH |
| Tolerance: | ±2% |
| Current Rating (Amps): | 500 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 480mOhm Max |
| Q @ Freq: | 50 @ 250MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 1.1GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 150 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4000 |
Current price of L-15WR12GV4E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 470UH 2.3A 190 MOHM TH
FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD
FIXED IND 68UH 540MA 1.625 OHM
FIXED IND 120NH 500MA 480 MOHM
XTAL OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS
THERMAL IMAGING PHONE ACCY IOS
CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE