
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4426 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Air |
| Inductance: | 35.5 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 3 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | - |
| Q @ Freq: | 112 @ 150MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 1.8GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 150 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.270" L x 0.120" W (6.86mm x 3.05mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.125" (3.18mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 4426-9RC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 5.6UH 620MA 102 MOHM
FIXED IND 680UH 320MA 4.63 OHM
FIXED IND 22UH 240MA 1.7 OHM SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 7PF SMD
FIXED IND 35.5NH 3A SMD
CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD