
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASPI-0315S |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 5.6 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 620 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 102mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.146" L x 0.146" W (3.70mm x 3.70mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of ASPI-0315S-5R6M-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 680UH 320MA 4.63 OHM
FIXED IND 22UH 240MA 1.7 OHM SMD
FIXED IND 18UH 430MA 770 MOHM TH
FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE
3.5MM AUDIO PLUG
FIXED IND 5.6UH 620MA 102 MOHM
FIXED IND 47MH 94MA 5.31 OHM TH