
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 2100LL |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Toroidal |
| Material - Core: | Sendust |
| Inductance: | 15 µH |
| Tolerance: | ±15% |
| Current Rating (Amps): | 10.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 6mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial, Vertical (Open) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.860" Dia x 0.450" W (21.84mm x 11.43mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 2100LL-150-V-RC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 47UH 1.27A 230 MOHM
FIXED IND 330UH 570MA 1.92 OHM
FIXED IND 15UH 27A 6 MOHM TH
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
FIXED IND 15UH 10.5A 6 MOHM TH
DC DC CONVERTER 24V 75W
TERM BLOCK 23POS 5MM PCB