
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | GLF |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 10 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 250 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 130mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.1Ohm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.053" (1.35mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of GLF201208T100M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 18NH 240MA 700 MOHM
FIXED IND 3.9UH 410MA 590 MOHM
FIXED IND 4.7MH 48MA 64.8 OHM TH
CAP CER 120PF 63V C0G/NP0 1812
CAP CER 0603 180PF 100V ULTRA ST
FIXED IND 10UH 250MA 1.1 OHM SMD
CONN SAS RCPT 29POS SLD PCB