
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SD3114 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 1.5 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 1.39 A |
| Current - Saturation (Isat): | 2.11A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 77mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4100 |
Current price of SD3114-1R5-R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND
FIXED IND 56NH 847MA 170 MOHM
FIXED IND 330UH 31MA 47 OHM SMD
CAP CER 160PF 25V U2J 0402
OPTOISO 3.75KV PUSH PULL 6SO
CAP CER 6.1PF 100V R2H 0805
FIXED IND 1.5UH 1.39A 77 MOHM