
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDEP15D90/T150 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 12.5 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 8.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | 15A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 10.6mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.610" L x 0.610" W (15.50mm x 15.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CDEP15D90T150NP-120MC-100 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.2MH 79MA 22 OHM TH
FIXED IND 5.6UH 170MA 2.6 OHM
FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD
VARISTOR 360V 400A DISC 7MM
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ LVPECL
MAGNETIC SWITCH LATCH 3SIP
FIXED IND 12.5UH 8.5A 10.6 MOHM