
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CD43/T125 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 18 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 900 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 740mA |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 338mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2.52 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.189" L x 0.169" W (4.80mm x 4.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.138" (3.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CD43T125NP-180MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 36UH 125MA 3.6 OHM TH
FIXED IND 15UH 115MA 3.7 OHM SMD
FIXED IND 2.7UH 210MA 1.1 OHM
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS
DC DC CONVERTER 48V 25W
FIXED IND 18UH 900MA 338 MOHM