
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 1325 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | Iron |
| Inductance: | 220 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 600 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 600mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 160mOhm Max |
| Q @ Freq: | 47 @ 25MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 297MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 25 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 1325-221J is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 68UH 1.55A 220 MOHM
FIXED IND 1.8UH 4A 30 MOHM TH
FIXED IND 680NH 740MA 230 MOHM
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
DC DC CONVERTER +/-12V 30W
FIXED IND 220NH 600MA 160 MOHM