
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH104 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 68 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 930 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 260mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.386" L x 0.350" W (9.80mm x 8.90mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.197" (5.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CDRH104NP-680MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 680UH 300MA 4.31 OHM
FIXED IND 18UH 580MA 468 MOHM
FIXED IND 82UH 196MA 5.2 OHM SMD
SWITCH JOYSTICK FLATTED HALL
DIODE ZENER 6.8V 500MW ALF2
FIXED IND 5.6UH 1.44A 78 MOHM
FIXED IND 68UH 930MA 260 MOHM