
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 3094 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Iron |
| Inductance: | 82 µH |
| Tolerance: | ±1% |
| Current Rating (Amps): | 64 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 12Ohm Max |
| Q @ Freq: | 60 @ 2.5MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 9MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2.5 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.140" (3.56mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 650 |
Current price of 3094-823FS is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.9UH 30MA 800MOHM SMD
FIXED IND 1.8UH 4A 30 MOHM TH
FIXED IND 10UH 3.1A 71 MOHM SMD
FIXED IND 68UH 370MA 1.117OHM SM
TVS DIODE 5V 12V SOD882
FIXED IND 82UH 64MA 12 OHM SMD
LAMINATE MICA ESD BEIGE 48X12'