
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH3D14 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 3.9 µH |
| Tolerance: | ±25% |
| Current Rating (Amps): | 1.12 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1.15A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 135mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CDRH3D14NP-3R9NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 390UH 380MA 2.73 OHM
FIXED IND 6.2NH 760MA 83 MOHM
FIXED IND 27UH 1.48A 179 MOHM TH
MEMS OSC XO 77.7600MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
DC DC CONVERTER 3.3V 264W
FIXED IND 3.9UH 1.12A 135 MOHM