
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | BC |
| Package: | Tape & Box (TB) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 12 µH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 650 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 550mOhm Max |
| Q @ Freq: | 70 @ 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 30MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2.52 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 |
Current price of B78108S1123J009 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.7UH 2.4A 51 MOHM SMD
FIXED IND 180NH 58A 0.29 MOHM
FIXED IND 250UH 3.5A 88 MOHM TH
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
XTAL OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 51.2000MHZ HCSL
FIXED IND 12UH 650MA 550 MOHM TH