
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PL95XX |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 10 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 1.3 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1.3A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 54mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.122" (3.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 185 |
Current price of PL9507 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 6.2UH 175MA 2 OHM TH
FIXED IND 4.7UH 239MA 1.2 OHM
FIXED IND 33UH 140MA 6.6 OHM SMD
CAP CER 1UF 100V X7R 1206
HEATSINK 45X45X6MM XCUT T412
CONN PLUG MALE 28POS GOLD CRIMP
FIXED IND 10UH 1.3A 54 MOHM SMD