
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 0512CDMC/DS |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 330 nH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 5 A |
| Current - Saturation (Isat): | 10.6A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 13mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.217" L x 0.205" W (5.50mm x 5.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0512CDMCDS-R33NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 43UH 172MA 2.7 OHM TH
FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM
POWER INDUCTOR SMD
CAP CER 4.7UF 16V X7R 1206
CAP CER 60PF 50V C0G/NP0 0603
IC RECEIVER 0/4 16TSSOP
FIXED IND 330NH 5A 13 MOHM SMD