SLLP14-1470P88
Description
SAFETY LIGHT CURTAIN 1470MM
DataSheet
SLLP14-1470P88 PDF
Type Description
Series:SLL
Package:Bulk
Part Status:Active
Protection:Finger
Detection Capability:14mm
Protective Height:1470mm
Operating Range:0.1m ~ 12.0m
Features:-
Ingress Protection:IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Operating Temperature:-20°C ~ 55°C
Voltage - Supply:24VDC