F3SG-4SRB1440-25
Description
GLC, BASIC, HAND SAFE
DataSheet
F3SG-4SRB1440-25 PDF
Part Status:Active
Protection:Hand
Detection Capability:25mm
Protective Height:1440mm
Number of Beams:72
Beam Pitch:20mm
Operating Temperature:-30°C ~ 55°C
Voltage - Supply:24VDC