
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Quadrus EZ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Imaging Camera |
| Visual Field (Max): | 45.2mm x 45.2mm |
| Visual Field (Min): | 11.2mm x 11.2mm |
| Installation Distance: | 57.2mm ~ 254.0mm |
| Resolution: | 0.3MP, 659 x 494 (325,546 Pixels) |
| Light Source: | Integrated (Blue, Green) |
| Scan Rate: | 60 scans/s |
| Image Type: | - |
| Sensor Type: | CCD |
| Voltage - Supply: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Ingress Protection: | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style: | Circular, D-Sub |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 40°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FIS-6700-0006-0400 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IMAGING CAMERA CHASSIS MOUNT
MULTI CODE READER CHASSIS MOUNT
BAR CODE READER CHASSIS MOUNT
COOLX POWER SUPPLY
THERMISTOR NTC 10KOHM 3630K 0805
THERM NTC 5KOHM 3892K RING LUG
IMAGING CAMERA CHASSIS MOUNT