MS70M-PB00-RYGM
Description
MULTI 70MM STEADY 12-24V RYG BZ
DataSheet
MS70M-PB00-RYGM PDF
Type Description
Series:MS70M
Number of Stacks:1
Lamp Type:LED
Light Color:Green, Red, Yellow
Function:Buzzer, Steady
Voltage - Supply:12 ~ 24VDC
Features:Pole Mounting
Termination Style:Wire Leads
Ingress Protection:IP50 - Dust Protected
Operating Temperature:-20°C ~ 50°C