
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Function: | Audio Signal Processor |
| Applications: | Automotive Audio, Consumer Audio |
| Number of Channels: | 2 |
| Interface: | DSP, I²S |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Specifications: | 96dB |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 48-TQFP |
| Supplier Device Package: | 48-TQFP (7x7) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of TAS5010IPFBRG4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LOW-POWER HEADSET DETECTORS WITH
IC AUDIO RECEIVER 28SO
IC DEMODULATOR 64SQFP
BRIDGE RECT 1P 800V 1A 4LPDIP
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 48TQFP
INDICATOR 12V 6MM PROMINENT RED
HARTING SENSOR ACTUATOR BOX, M12