
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Function: | Audio Signal Processor |
| Applications: | Automotive Audio |
| Number of Channels: | 2 |
| Interface: | I²C |
| Voltage - Supply: | 7.5V ~ 10V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Specifications: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package: | 28-SO |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of TDA7461NDTR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC LINE DRIVER 48MLPQ
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 28SO
IC NOISE REDUCTION 8TDFN
CAP CER 8200PF 10V X7R 0805
CIR BRKR SOLID STATE 1A 24VDC
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 28SO
CABLE ASSEMBLY FIBER OPTIC