
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Number of Circuits: | 1 |
| Ratio - Input:Output: | 1:9 |
| Differential - Input:Output: | No/No |
| Input: | LVTTL |
| Output: | LVTTL |
| Frequency - Max: | 133.33 MHz |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package: | 16-SOIC |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of IDT2309NZ-1HDC8 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC CLK BUFFER 2:6 250MHZ 28TSSOP
IC CLK BUFFER 2:2 650MHZ 20TSSOP
IC CLK BUF 2:6 800MHZ 28VFQFPN
CAP CER 0402 1.1NF 16V ULTRA STA
CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 1206
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
IC CLK BUF 1:9 133.33MHZ 16SOIC