
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FM3 MB9B520T |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M3 |
| Core Size: | 32-Bit |
| Speed: | 60MHz |
| Connectivity: | CANbus, CSIO, EBI/EMI, I²C, LINbus, UART/USART, USB |
| Peripherals: | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Number of I/O: | 122 |
| Program Memory Size: | 1.5625MB (1.5625M x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| EEPROM Size: | - |
| RAM Size: | 192K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 2.7V ~ 5.5V |
| Data Converters: | A/D 24x12b; D/A 2x10b |
| Oscillator Type: | Internal |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 144-LQFP |
| Supplier Device Package: | 144-LQFP (20x20) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 60 | ||
| 120 | ||
| 300 | ||
| 540 |
Current price of MB9BF529SPMC-GK7E1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 80FQFP
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 36WFLGA
IC MCU 32B 1.5625MB FLSH 144LQFP
QORIQ, 64 BIT POWER ARCH SOC, 1.
LED ORANGE 3.0MM ROUND T/H
CAPSENSE EXPRESS