
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLF |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Core Processor: | XCore |
| Core Size: | 32-Bit 12-Core |
| Speed: | 1000MIPs |
| Connectivity: | - |
| Peripherals: | - |
| Number of I/O: | 88 |
| Program Memory Size: | 2MB (2M x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| EEPROM Size: | - |
| RAM Size: | 256K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 0.95V ~ 3.6V |
| Data Converters: | - |
| Oscillator Type: | External |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 128-TQFP Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | 128-TQFP (14x14) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of XLF212-256-TQ128-C20A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MCU MICOM FLASH 100QFP
IC MCU 16BIT 96KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144LQFP
CAP CER 1200PF 100V X7R 0805
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 128TQFP
DC DC CONVERTER +/-15V 2W
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD