
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FR MB91460G |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Core Processor: | FR60 RISC |
| Core Size: | 32-Bit |
| Speed: | 100MHz |
| Connectivity: | CANbus, EBI/EMI, I²C, LINbus, UART/USART |
| Peripherals: | DMA, LVD, WDT |
| Number of I/O: | 205 |
| Program Memory Size: | 2.112MB (2.112M x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| EEPROM Size: | - |
| RAM Size: | 112K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 3V ~ 5.5V |
| Data Converters: | A/D 32x10b |
| Oscillator Type: | External |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 320-BBGA |
| Supplier Device Package: | 320-PBGA (27x27) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of MB91F469GBPB-GSER-270572 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64VQFN
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44PLCC
IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP
IC MCU 32B 2.112MB FLASH 320PBGA
LED PANEL INDICATOR 72VDC BLUE
DIODE SCHOTTKY SMD
CABLE ASSY D TO WIRE 15P 1.83M