MPC857DSLVR50B
Description
RISC MICROPROCESSOR, CMOS
DataSheet
MPC857DSLVR50B PDF
Type Description
Series:MPC8xx
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Core Processor:MPC8xx
Number of Cores/Bus Width:1 Core, 32-Bit
Speed:50MHz
Display & Interface Controllers:-
Ethernet:10Mbps (1), 10/100Mbps (1)
SATA:-
USB:-
Voltage - I/O:3.3V
Operating Temperature:0°C ~ 105°C (TA)